O nás

Naša cesta ku Pure rituals

Rituál, ktorý sa nám dostal pod kožu

Nedostatok energie, zlá nálada a poruchy koncentrácie – to poznáme veľmi dobre. Sami sme si totiž v živote prešli ťažkým obdobím, ktoré nás prinútilo hľadať cesty, ako telu čo najlepšie doplniť chýbajúce vitamíny a minerály. Podarilo sa – po dlhšom pátraní a skúšaní množstva rôznych variant sme objavili lipozomálne výživové doplnky z čisto prírodných zložiek. Z ich užívania sa stal náš každodenný rituál, na ktorý nedáme dopustiť.

Revolúcia v užívaní vitamínov a minerálov

Lipozomálny – slovo, ktoré mení vnímanie výživových doplnkov

Podľa štúdií majú konvenčné produkty voľne dostupné v lekárňach veľmi nízku vstrebateľnosť (iba 10–20 % alebo dokonca menej). To znamená, že účinné látky vo väčšine prípadov ani neprejdú celým tráviacim traktom a iba malé percento z nich sa vstrebe do tela.

Vstrebateľnosť doplnkov stravy Pure rituals je až 10× vyššia, než s akou sa bežne stretnete. Čím to je? Prostredníctvom špeciálneho spôsobu výroby, ktorý sa nazýva lipozomálna technológia, obalíme vitamín alebo minerál do mikroskopického púzdra z tuku, do tzv. lipozómov lecitínu vyskytujúcich sa napríklad v materskom mlieku alebo kolostre, a vďaka tomu nie sú účinné látky narušené procesom trávenia.

Kvalitné doplnky stravy majú zmysel.

 

Zistiť viac na blogu

 

Spolupracujeme s tými najlepšími v odbore

„Mozgom” Pure rituals je slovenský odborník Ing. Pavol Machnič

Pri hľadaní spôsobov, ako dodať telu potrebné vitamíny a minerály, sme narazili na bylinné sirupy od priekopníka lipozomálnych produktov na Slovensku a uznávaného odborníka na bylinky a gemmoterapiu – pána Ing. Pavla Machniča. Ten sa už viac ako 15 rokov venuje fytoterapii a prírodnej liečbe, je zakladateľom portálu Zdravý svet, s. r. o., a zároveň prezidentom slovenskej bylinkárskej komisie.

Najskôr sme jeho produkty užívali my sami a výsledky nám jasne ukázali, aký zázrak držíme v rukách. A keďže by bola škoda nechať si to iba pre seba, nadviazali sme spoluprácu s pánom Machničom a založili značku Pure rituals, ktorá teraz ponúka najväčší výber lipozomálnych produktov na slovenskom trhu.

Lipozomálne doplnky stravy balíme do Miron Violetglass

Dbáme na každý detail, obal nevynímajúc

Produkt berieme ako celok. Dávame si preto záležať nielen na obsahu, ale tiež na jeho balení. Predsa aj balenie má vplyv na kvalitu a dlhú životnosť účinných látok vo vnútri.

Všetky doplnky stravy predávame vo fľaštičkách z fialového skla, ktoré blokujú viditeľné spektrum slnečného žiarenia a prepúšťajú iba ultrafialové, fialové a infračervené frekvencie svetla. Vďaka tomu sú vitamíny a minerály chránené pred škodlivými vonkajšími vplyvmi a spomaľuje sa proces ich rozkladu.

lahev-onas-sk

Lokálna výroba

Prírodné zložky

Prvotriedna kvalita

Ingrediencie a liečivé rastliny použité v produktoch Pure rituals pochádzajú z celého sveta. Svoju nezameniteľnú podobu ale získavajú až v malej dedine neďaleko slovenských Tatier.

Do svojho tela dostanete iba zdraviu prospešné látky bez zbytočných aditív a výplňových zložiek. V každej fľaštičke je maximum úžitku pri minimalizácii dopadov na životné prostredie.

Doplnky stravy sú na báze lipozomálnej technológie s najväčšou možnou (90%+) vstrebateľnosťou minerálov, vitamínov a antioxidantov, ktorú je možné v dnešnej dobe kúpiť.

 

Cesta k dlhodobému zdraviu začína tu

Vstúpiť do e-shopu