FAQ –⁠ často kladené otázky

faq-pure-rituals

Čo sú lipozómy❓

Lipozómy sú malé tukové váčiky, ktoré zapuzdrujú účinnú látku a dodávajú ju priamo do buniek prostredníctvom lymfatického systému. Tým sa obchádza klasický metabolizmus výživových doplnkov v pečeni. Výsledkom je, že lipozomálne produkty majú oveľa vyššiu mieru vstrebávania (až 90 %) ako bežné výživové doplnky (približne 5 až 20 %). Viac informácií o tejto technológii nájdete v našom článku Lipozomálne vitamíny a minerály: všetko, čo o nich vieme.

Sú vaše doplnky stravy čisto prírodné❓

Pri každom doplnku sa snažíme nájsť spôsob, ktorý nám umožní použiť maximum prírodných zložiek. Preto v našom vitamíne B12 nájdete prírodnú formu –⁠ metylkobalamín namiesto bežne používaného kyanokobalamínu; železo pochádza z listov karí, zatiaľ čo konkurenčné výrobky zvyčajne obsahujú soli železa; a vitamín K2 pre vás vyrábame z fermentovaného cíceru. Používame minimálne množstvo konzervačných látok, bohužiaľ, zatiaľ nemôžeme vyrábať naše doplnky úplne bez nich –⁠ mali by trvanlivosť len niekoľko dní.

Môžem užívať niekoľko druhov vitamínov a minerálov naraz❓

Zvyčajne môžete navzájom kombinovať 3–⁠4 druhy našich lipozomálnych doplnkov. Pri výbere si však nezabudnite prečítať zloženie a vyberať jednotlivé produkty, aby ste neprijímali zbytočne veľké množstvo konkrétneho vitamínu alebo minerálu. Tieto produkty sú veľmi dobre vstrebateľné, takže sa môže stať, že budete potrebovať menej účinnej látky, ako ste zvyknutí užívať.

Ak teda chcete vyskúšať napríklad náš lipozomálny kolagén, nemusíte si už kupovať doplnok C + zinok, pretože oba tieto vitamíny sú súčasťou výrobku, a to v pomerne veľkorysej dávke.

Ak si nie ste istí, čo si vybrať, kontaktujte nás na adrese info@purerituals.cz.

Sú vaše výživové doplnky vhodné pre tehotné a dojčiace ženy❓

Ak je na výrobku uvedené dávkovanie pre tehotné a dojčiace ženy, znamená to, že ho môžete v tomto období užívať.

Môžem si kúpiť Pure rituály doplnky v kamennom obchode❓

V súčasnosti pracujeme na prvých partnerstvách s rôznymi typmi zariadení, ako sú obchody so zdravou výživou, lekárne, fitness a rehabilitačné centrá. Ak chcete byť medzi prvými, ktorí sa dozvedia o nových kamenných predajniach, kde si môžete kúpiť naše výrobky, prihláste sa na odber nášho newslettera.

Ako naliať doplnky stravy, aby nekvapkali ❓

Aby sa doplnky Pure Rituals ľahko používali, plánujeme do nášho sortimentu zaradiť odmerky. V súčasnosti však hľadáme také, ktoré budú spĺňať všetky naše požiadavky –⁠ od kvality až po udržateľnosť. Hneď ako budú k dispozícii, budeme vás informovať prostredníctvom nášho informačného bulletinu. Medzitým môžete vyskúšať malý trik: Položte lyžičku, na ktorú nalievate doplnky, na okraj posledného závitu na fľaštičke.