Pure rituals lipozomálny doplnok na podporu dýchacích ciest, 200 ml

Kód: 161
€37,90
Skladom

Lipozomálny doplnok na podporu dýchacích ciest, to je sila prírody koncentrovaná vo fľaštičke. Obsahuje vysoko účinný Beta glukán 1,3/1,6D z hlivy ustricovej a bylinky tradične využívané na pľúca a priedušky – baza čierna, divozel, prvosienka jarná, sladké drievko, hrab a materina dúška, to všetko vo vysoko vstrebateľnej forme. Táto zmes je vhodná nielen na regeneráciu priedušiek a pľúc, ale aj pri psychickom vypätí, strese a celkovom preťažení.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prírodná podpora dýchacích ciest

Lipozomálny doplnok na podporu dýchacích ciest je vhodný nielen pre tých, ktorí riešia problémy s prieduškami a pľúcami, ale aj pre všetkých, ktorí chcú pracovať na posilnení funkcie imunitného systému a zmiernení telesného a psychického vypätia.

Odporúčame ho zaradiť:

  • po vírusových a bakteriálnych nákazách na doliečenie,
  • pri regenerácii dýchacích ciest,
  • po zápaloch priedušiek a pľúc,
  • pri oparoch.

Zmes bylín na priedušky a pľúca v lipozomálnej forme

Doplnok na podporu dýchacích ciest Pure Rituals kombinuje zmes tradičných bylín a modernú lipozomálnu technológiu. Lipozómy sú malé tukové balóniky, ktoré obalia účinnú látku a umožnia jej efektívnejšie využitie v organizme. Zatiaľ čo bežné doplnky stravy sa vstrebávajú cez črevo do pečene, kde sú metabolizované pečeňovými enzýmami, lipozomálne doplnky sa z čreva dostávajú hneď do lymfatického systému, odkiaľ sú transportované priamo na miesto určenia. Vďaka tomu lipozomálne doplnky môžu mať 6-50× (podľa typu účinnej látky) vyššiu vstrebateľnosť ako konvenčné vitamíny a minerály.

infografika-2-sk

Byliny, ktorým sú pripisované účinky na priedušky a pľúca od nepamäti

✔Sladké drievko

Účinky sladkého drievka poznali už starí Egypťania a píše sa o nich dokonca aj v čínskych herbároch. Táto liečivá rastlina, známa tiež ako sladké drievko, sa používa na podporu imunitného systému. Pomáha tiež udržiavať čisté dýchacie cesty - odhlieňuje, a tým uľahčuje vykašliavanie. Užitočná môže byť aj pri psychickom vypätí, prispieva totiž k správnym mentálnym funkciám a upokojuje. Extra dávka obsiahnutá v lipozomálnom doplnku na podporu dýchacích ciest navyše môže pomôcť v boji proti oparom.

✔Baza čierna

Baza čierna bola pokladom už pre babičky našich babičiek. Rovnako ako sladké drievko pôsobí na imunitný systém a tradične sa využíva aj pri respiračných problémoch.

✔Hrab obyčajný

V hrabe sa vyskytuje množstvo fenolických látok, ktorých vplyv na zdravie je v dnešnej dobe predmetom mnohých výskumov. V bylinkárstve sa využíva na podporu funkcie priedušiek a pľúc a na uľahčenie dýchania.

✔Divozel veľkokvetý

Divozel je jednou z najstarších liečivých rastlín a jej účinky využívali už staroveké národy. Bola obľúbená predovšetkým ako prostriedok na čistenie priedušiek a uvoľnenie hlienov a využívala sa tiež na zmiernenie dráždenia horných dýchacích ciest.

✔Prvosienka jarná

Prvosienka sa tradične využíva pri prechladnutí, kašli a pri zápaloch horných dýchacích ciest, je možné ju užívať aj pri nervovom vypätí a zlom spánku. Účinnými látkami v tejto bylinke sú predovšetkým saponíny a silice.

✔Železník lekársky

Železník bol obľúbený v mnohých starobylých kultúrach, od Egypťanov po Vikingov, kde bol využívaný predovšetkým pri chorobách horných dýchacích ciest, pri bolestiach v krku a pre uľahčenie vykašliavania. V homeopatii je ako „bylinka na priedušky a pľúca“ známy dodnes.

✔Materina dúška

O materinej dúške sa hovorí, že pôsobí na rozpúšťanie hlienov a podporuje ich vykašliavanie. Okrem toho je však obľúbená aj na upokojenie nervov.

Ako užívať našu zmes byliniek na dýchacie cesty?

DÁVKOVANIE:

dospelí: 2× denne 5 ml

(5 ml = ~ 1 čajová lyžička)

Lipozomálny doplnok na podporu dýchacích ciest je silný koncentrát, neužívajte ho preto priamo z lyžičky. Jednu dávku (čajovú lyžičku)⁠ produktu zmiešajte s 1 dl tekutiny (džúsu, vody, čaju) a vypite. Chuť lipozomálnych produktov sa v tekutine takmer zneutralizuje, takže nie je nutné, aby sme do nich pridávali zbytočné neaktívne látky. Obsiahnutá je iba prírodná čokoládová a vanilková aróma.

jak-uzivat-doplnky-sk_1

Ďalšie informácie

Zloženie:
Demineralizovaná voda, Lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra L.), slnečnicový lecitín bez GMO, Beta 1,3/1,6 glukan, Bez čierny (Sambucus nigra L.) kvet, Habr obyčajný (Carpinus betulus L.) list, Divizna veľkokvetá (Verbascum densiflorum L.) kvet, Prvosienka jará (Primula veris L.) kvet, Sporýš lekársky (Verbena officinalis L.) nať, Materina dúška (Thymus serpyllum L.) nať, kvet, konzervačné látky glycerín a sorbát draselný, prírodný konzervant z rastlín, antioxidant L-askorbát sodný, stévia, prírodné aróma čokoláda.

Konzervanty:
Konzervácia Lipozomálneho doplnku na podporu dýchacích ciest je potrebná, pretože bez nej by mal trvanlivosť len niekoľko dní. Zvolili sme preto akceptovaný potravinársky konzervant - sorban draselný, ktorý zabraňuje šíreniu plesní a kvasiniek v potravinách.

VÝŽIVOVÉ HODNOTY V 100 ml

Energetická hodnota 343 kJ/ 82 kcal
Tuky (g) 3,76
- z toho nasýtené (g) 0,44
Sacharidy (g) 12,6
- z toho cukry (g) 4,48
Bielkoviny (g) 0,1

Obsah v dennej dávke RVH%
Sladké drievko 625 mg nestanovené
Lecitín slnečnicový 200 mg nestanovené
Beta 1,3/1,6 glukán 125 mg nestanovené
Baza čierna 24 mg nestanovené
Hrab obyčajný 16 mg nestanovené
Divozel veľkokvetý 15 mg nestanovené
Prvosienka jarná 8,7 mg nestanovené
Železník lekársky 8,35 mg nestanovené
Materina dúška 7,76 mg nestanovené

 

Počet dávok v balení: 20

Skladovanie: Po otvorení uchovávajte najlepšie v chladničke.

Upozornenie:
Dátum expirácie uvedený na obale. Po otvorení skladovať v chladničke maximálne 30 dní. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladovať mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte na suchom, tmavom a chladnom mieste. Neotvorené skladujte pri teplote do 25 °C. Fľaštičku nevystavujte priamemu slnečnému svetlu.

Lipozomálne doplnky sú najlepšie čo najčerstvejšie, odporúčame preto nenakupovať veľké množstvo do zásoby.

Dátum spotreby: na obale

Dodatočné parametre

Kategória: Lipozomálne doplnky
Hmotnosť: 0.4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.